Dlaczego prywatny nauczyciel języka angielskiego?”

Zastanawiasz się może: „Po co mi prywatny nauczyciel?”, albo: „Czy to nie jakaś fanaberia?”. Otóż zapewniam Cię, że nie! Prywatne lekcje języka angielskiego oznaczają dla Ciebie same korzyści ????

Po pierwsze materiał dopasowany jest do Twoich potrzeb oraz możliwości, co nie jest możliwe w grupach choćby tylko kilkuosobowych.

Po drugie idziemy Twoim optymalnym tempem, bo nikt nas nie goni i nie jesteśmy związani żadnymi terminami – sytuacja zupełnie nieosiągalna, kiedy uczysz się w grupie. Oczywiście kwestia terminów może wyglądać nieco inaczej, jeśli przygotowujesz się do jakiegoś egzaminu i masz określoną ilość czasu na osiągnięcie danego poziomu. Wówczas – mając prywatnego nauczyciela – dopasuje on zajęcia idealnie do Ciebie, przeznaczając na przykład więcej czasu na te rzeczy, które sprawiają Ci najwięcej problemów.

Ponadto, prywatny nauczyciel, oprócz uczenia, spełnia też często inne funkcje. Jest na przykład Twoim osobistym motywatorem, który – znając Ciebie dobrze – wie jak w najbardziej efektywny sposób zachęcić Cię do działania (a chyba każdy zgodzi się ze mną, że dobra motywacja to podstawa sukcesu!). Może być również źródłem Twojej inspiracji, czego serdecznie Ci życzę ????

Przewiń do góry